O NAS 2017-07-09T13:05:45+00:00

Kim jesteśmy

hr

Nasz zespół jest od wielu lat związany z jeździectwem. Można śmiało powiedzieć, że od zawsze pasjonujemy się końmi. I ta właśnie pasja przerodziła się w sposób na życie. Od 2005 roku aktywnie pracujemy w sprzedaży artykułów jeździeckich. Śledzimy najnowsze trendy, kolekcje, rozmawiamy z klientami tym samym otrzymując informacje, na jakie produkty jest największe zapotrzebowanie na rynku. Śledząc niezwykle dynamiczny rozwój rynku, zaaferowani jego ciągłymi przemianami, wciąż pojawiającymi się nowinkami odczuliśmy potrzebę stworzenia swojej marki- bazującej na ekstrawagancji świata mody, pozwalającej się wyróżniać jednocześnie pozostając elegancką. Tak, nasza marka z powodu odważnych kolorów, nietuzinkowego designu kierowana jest przede wszystkim dla kobiet! Aczkolwiek nasze wysokogatunkowe czapsy spełnią wymagania najbardziej wybrednych Panów. Zobaczcie nasze produkty, piszcie do nas co o nich sądzicie oraz inspirujcie nas swoimi pomysłami! Chcemy być jak najbardziej kreatywni i „inni” od pozostałych producentów.

Horses lend us the wings we lack

– Author Unknown

Nasze wartości

hr
Uwielbiamy jeździectwo, kochamy konie, stawiamy na jakość, dużo kolorów, ciekawą stylistykę i… Polskę!

Elegancja

Moda

Śledzenie hitów mody to nasza pasja… Szczególnie tej jeździeckiej! Stawiamy na wyszukane kolory i unikalne wzornictwo! Nie znajdziesz tego nigdzie indziej!

Różnorodność

Dla każdego

Staramy się tworzyć nasze kolekcje tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Lubisz klasykę? Mamy to! Chcesz się wyróżniać i uwielbiasz szalone kolory? Dobrze trafiłeś!

Materiały

Wysoka jakość

Dla Ciebie ważna jest jakość? Dla nas też! Szczegółowo selekcjonujemy materiały pod względem designerskim i jakościowym.

Made in Poland

Teraz Polska!

Nasze czapraki, derki, bandaże, t-shirty, fraki i koszulki konkursowe powstają u nas! W Polsce! Tutaj kupujemy materiały, pikujemy, szyjemy!

Gdzie?

Nasze miasto- Łódź

Nasze produkty są projektowane oraz  w większości szyte w tekstylno-włókienniczej stolicy Europy- Łodzi. W samym centrum Polski!

Chcę kupić

Nasz E-Shop

Nasze produkty możesz kupić bezpośrednio u nas jak również u naszego partnera – w sklepie GNL w Łodzi. Zapraszamy!

Masz nasz produkt?

Chętnie umieścimy na naszej stronie zdjęcie Ciebie i Twojego konia ubranych w nasze produkty.