Kim jesteśmy

hr

Nasz zespół jest od wielu lat związany z jeździectwem. Można śmiało powiedzieć, że od zawsze pasjonujemy się końmi. I ta właśnie pasja przerodziła się w sposób na życie. Od 2005 roku aktywnie pracujemy w sprzedaży artykułów jeździeckich. Śledzimy najnowsze trendy, kolekcje, rozmawiamy z klientami tym samym otrzymując informacje, na jakie produkty jest największe zapotrzebowanie na rynku. Śledząc niezwykle dynamiczny rozwój rynku, zaaferowani jego ciągłymi przemianami, wciąż pojawiającymi się nowinkami odczuliśmy potrzebę stworzenia swojej marki- bazującej na ekstrawagancji świata mody, pozwalającej się wyróżniać jednocześnie pozostając elegancką. Tak, nasza marka z powodu odważnych kolorów, nietuzinkowego designu kierowana jest przede wszystkim dla kobiet! Aczkolwiek nasze wysokogatunkowe czapsy spełnią wymagania najbardziej wybrednych Panów. Zobaczcie nasze produkty, piszcie do nas co o nich sądzicie oraz inspirujcie nas swoimi pomysłami! Chcemy być jak najbardziej kreatywni i „inni” od pozostałych producentów.

Moda jest czymś, co pochodzi z Twojego wnętrza

– Ralp Lauren

Nasze wartości

hr
Uwielbiamy jeździectwo, kochamy konie, stawiamy na jakość, dużo kolorów, ciekawą stylistykę i… Polskę!

Elegancja

Moda

Śledzenie hitów mody to nasza pasja… Szczególnie tej jeździeckiej! Stawiamy na wyszukane kolory i unikalne wzornictwo! Nie znajdziesz tego nigdzie indziej!

Różnorodność

Dla każdego

Staramy się tworzyć nasze kolekcje tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Lubisz klasykę? Mamy to! Chcesz się wyróżniać i uwielbiasz szalone kolory? Dobrze trafiłeś!

Materiały

Wysoka jakość

Dla Ciebie ważna jest jakość? Dla nas też! Szczegółowo selekcjonujemy materiały pod względem designerskim i jakościowym.

Made in Poland

Teraz Polska!

Nasze czapraki, derki, bandaże, t-shirty, fraki i koszulki konkursowe powstają u nas! W Polsce! Tutaj kupujemy materiały, pikujemy, szyjemy!

Gdzie?

Nasze miasto- Łódź

Nasze produkty są projektowane oraz  w większości szyte w tekstylno-włókienniczej stolicy Europy- Łodzi. W samym centrum Polski!

Współpraca

Zainteresowany?

Prowadzisz sklep jeździecki? A może bloga o tematyce jeździeckiej? Chcesz z nami współpracować? Napisz do nas na info@lovequestrian.com

Od początku…

Chcieliśmy stworzyć markę jeździecką inną od pozostałych. Podążającą za nowinkami świata mody. Klasyczną z dużą dawką ekstrawagancji, kolorową, taką która wywołuje uśmiech na naszej twarzy podczas gorszych dni. Promienną. Wyróżniającą się. Uwielbiamy motywy kwiatowe, wzory paisley, mieszanie barw, ciekawy design. I tak oto….

Zaczęliśmy…

Poszukiwać materiałów, wykonawców, krojownie, szwalnie, pikowalnie. Lata doświadczenia w branży jeździeckiej zapewniły nam dostęp do najlepszych producentów. Nasze czapsy nie ustępują w niczym liderom na rynku. W temacie czapraków inspirowaliśmy się gigantami na rynku, starając się wynaleźć ich wady, aby móc je poprawić. Wciąż się….

Dokształcamy i uczymy

i poszukujemy nowych dróg. Jesteśmy inni. Chcemy być inni. Staramy się zaoferować naszym klientom jak najlepszy produkt w optymalnej cenie. Stawiamy na produkcję w Polsce, aby mieć nad wszystkim jak najlepszą kontrolę.

Masz nasz produkt?

Chętnie umieścimy na naszej stronie zdjęcie Ciebie i Twojego konia ubranych w nasze produkty.